Milline on võidu maitse?

Nautides kevadel Mamma suppe ja praade, võid olla just sina see õnnelik, kes võidab 1000€ Euronicsi kinkekaardi. Lihtsalt osta oma lemmik Mamma supp, praad või pasta ning söö kõht täis, registreeri tšekk siin vormis ja kui õnn sulle naeratab, võtame sinuga varsti ühendust!

Muuda oma elu lihtsamaks ja kiiremaks, sest Mammaga võidad nii aega kui head maitset.


Peaauhinnaks on üks 1000€ Euronics poe kinkekaart ja lisaauhindadeks 20 Mamma põlle!

KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA

 1. Osta 01.04-31.05.2022 Mamma portsjontoite – suppe, pastasid või praade! Osalevad tooted: Juustune kana-köögiviljasupp, Guljašš-supp, Kõrvitsapüreesupp, Kana-köögiviljapüreesupp, Tomati-kikerhernepüreesupp, Hapukapsasupp, Borš, Kanasupp,  Frikadellisupp, Hernesupp,  Kodune seljanka, Forellisupp,  Pelmeenid puljongis,  Hakklihasupp,  Hakklihakaste kartulipüreega, Lihapallid ahjukartulite ja kastmega,  Kotletid kartulipüree ja punase kastmega, Pikkpoiss kartulipüreega, Mulgipuder, Pasta singi-koorekastmes, Koorene kanapasta, Pasta Bolognese, Suitsusingipasta sulajuustuga.
 2. Registreeri oma ostutšekk kõrval olevas vormis. Kindlasti hoia ostutšekk alles – seda on võidu lunastamiseks vaja;
 3. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita;
 4. Kampaania peaauhinna loosime kampaania lõpus. Põlled loosime välja aprilli ja mai lõpus. Kõik põllede võitjad osalevad ka peaauhinna loosis!

PEAAUHINNA, 1000 EUR Euronics kinkekaart, võitja:
Meeme Loik

10 Mamma põlle võitjat, mai:
Tõnis Mikkor
Helen Aria
Anu Veisner-Remmelgas
Rein Kuusalu
Alari Kask
Pille Sinijõe
Elina Vares
Lii Peäske
Reet Saumann
Madli Potti

10 Mamma põlle võitjat, aprill:
Niina Türk
Aivar Jakobson
Ülle Viisak
Airi Saks
Heiti Aarelaid
Irina Somova
Anne Pool
Helve Oja
Valdis Polluks
Elena Pärnaste

„Võidu maitse!“ KAMPAANIA REEGLID

 1. Mamma suppide, portsjontoitude tarbijamäng „Võidu maitse!“ (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 01.04.2022 kuni 31.05.2022. Kampaania korraldajaks on Saarioinen Eesti OÜ (edaspidi korraldaja), Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606, registrikood: 10000372
 2. Kampaania peaauhinnaks on 1000 EUR Euronics kinkekaart ja lisaauhindadeks 20 Mamma põlle.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta ajavahemikus 01.04.2022- 31.05.2022 vähemalt üks Mamma supp või portsjontoit ja registreerida vastava ostutšeki number kodulehel www.mamma.ee/kampaania.
 5. Kampaanias osalevad tooted:
 • Juustune kana-köögiviljasupp
 • Guljašš-supp
 • Kõrvitsapüreesupp
 • Kana-köögiviljapüreesupp
 • Tomati-kikerhernepüreesupp
 • Hapukapsasupp
 • Borš
 • Kanasupp
 • Frikadellisupp
 • Hernesupp
 • Kodune seljanka
 • Forellisupp
 • Pelmeenid puljongis
 • Hakklihasupp
 • Hakklihakaste kartulipüreega
 • Lihapallid ahjukartulite ja kastmega
 • Kotletid kartulipüree ja punase kastmega
 • Pikkpoiss kartulipüreega
 • Mulgipuder
 • Pasta singi-koorekastmes
 • Koorene kanapasta
 • Pasta Bolognese
 • Suitsusingipasta sulajuustuga
 1. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale registreeritud ostutšekk.
 2. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.
 3. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 4. Oma isikuandmete registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Mamma sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub auhindade võitjaks. Saarioinen Eesti OÜ kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.
 5. Kampaania peaauhind 1000 EUR Euronics kinkekaart  loositakse välja peale kampaania lõppu esimesel tööpäeval ehk 01.06.22. Lisaauhinnad 20 Mamma põlle loositakse välja järgmiselt: 10 põlle 29.04.2022 ja 10 põlle 31.05.2022. Kõik põlle võitnud osalejad, osalevad ka peaauhinna loosis. Võitjate nimed avaldatakse samal päeval internetis aadressil mamma.ee/kampaania ja facebook.com/MammaToidud. Auhinna võitjatele saadetakse teade e-maili teel.
 6. Kampaania võitjad saavad auhinna kätte loosis osalenud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi alusel. Auhindade kättesaamine lepitakse kokku võitjatega isiklikult.
 7. Juhul kui auhindade võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui auhinna võitjatega ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis www.mamma.ee/kampaania võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus auhinnad jätta võitjale välja andmata või valida uus võitja.
 8. Kampaanias ei või osaleda korraldaja Saarioinen Eesti OÜ ja Agentuur La Ecwador OÜ töötajad ja pereliikmed.
 9. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 10. Auhindadega võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 11. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada e-maili või mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 12. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 13. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “Mamma kampaania” aadressil Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606 või e-mailile saarioinen@saarioinen.ee.