SUPID IGALE MAITSELE

Iga Mamma supiretsept toetub kasulikele ja isuäratavatele koostisosadele ning sel sügisel on Mamma supid eriti kasulikud, sest suppidega saab võita supper auhindu! Mugav robottolmuimeja iRobot Roomba 681 ja käepärased Mamma pajalapid!

Kampaania perioodil loosime iga päev kõikide osalejate vahel välja hulgaliselt auhindu. Iga päev naeratab õnn kahele supinautijale- loosi läheb kaks ilusat ja käepärast Mamma pajalappi, millega hea supipotti pliidilt tõsta.

Kõikide registreerijate vahel läheb kampaania lõpus loosi suur peaauhind-mugav robottolmuimeja iRobot Roomba 681, mis koristab sinu kodu peaaegu ise.

KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA

1. Osta Mamma suppe. Erinevaid suppe on lausa 10: Mamma Tom Kha supp, Hapukapsasupp, Aasia nuudlisupp, Forellisupp, Frikadellisupp, Kana-köögivilja püreesupp, Borš, Kanasupp, Seljanka ja Kõrvitsa-püreesupp!
Võta kindlasti ostutšekk.
2. Registreeri oma ostutšekk kõrval olevas vormis ning hoia kindlasti ostutšekk alles-seda on võidu kättesaamiseks vaja;
3. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita.

Mamma pajakinnaste võitjad:

29.10
Asta Nobel
Rainis Provornikov

30.10
Maarja Ruusman
Kerli Kaljulaid

31.10
Janika Liländer
Mirgit Silla

01.11
Jaana Rässa
Merike Kähar

02.11
Kaido Maripuu
Victoria Dikun

03.11
Kristi Loorents
Reet Saumann

04.11
Aimar Päike
Laura Kask

05.11
Anu Rebane
Triinu Viljas

06.11
Kristel Kruusajõe
Tiia Tork

07.11
Eero Põld
Elviira Raud

08.11
Vaike Tera
Meeli Rjabova

09.11
Diana Mavrina
Oliver Jaakson

10.11
Reeli Lek
Martin Tuude

11.11
Kersti Haapsal
Pille Margus

12.11
Aive Olgo
Ave Kuusemets

13.11
Kelli Koldek
Erika Jaanhold

14.11
Signe Teigar
Kätlin Hõrrak

15.11
Kadrian Nigol
Algor Orav

16.11
Andre Küttim
Malle Kilter

17.11
Kätlin Tamme
Ilona Naaber

18.11
Signe Riisen
Vilja Saar

19.11
Ege Annok
Kaire Välk

20.11
Katrin Vene
Liina Ader

21.11
Hallar Ränk
Jaana Popp

22.11
Marina Evart
Maiu Engman

23.11
Annika Aas
Angela Zirk

24.11
Kaidi Ojakivi
Tuuli Koiksoon

25.11
Enno Pihlakas
Indro Maalman

26.11
Liso Luur
Maria Kivastik

27.11
Ester Leht
Mairi Rumask

28.11
Ülar Luuk
Jaan Kaarnaväli

29.11
Merle Valdlo
Hiie Leetsi

30.11
Leho Tamvilius
Krista Liin

01.12
Jane Hein
Tõnu Paarmaa

02.12
Angelika Mahhalova
Mirek Oja

03.12
Erik Makarov
Tiiv Kruusberg

04.12
Anu Puhkan
Kaja Visnap

05.12
Siiri Tau
Erik Valdmaa

06.12
Siim Sisas
Anna Simhes

07.12
Kersti Tarro
Anneli Tambla

08.12
Marek Lass
Nele Rand

09.12
Rein Kasekivi
Vaike Tera

10.12
Tanel Seppel
Külli Mahla

11.12
Tiiu Räni
Sirly Orav

12.12
Liso Luur
Raja Raag

13.12
Gris Tammiksaar
Erik Makarov

14.12
Aigi Salundi-Galitsin
Ivar Miina

Robottolmuimeja võitis:
Jane Kukk

Kampaania reeglid

 1. Mamma suppide tarbijamäng “Suppsti valmis” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 29.10.2018 kuni 14.12.2018. Kampaania korraldajaks on Saarioinen Eesti OÜ (edaspidi korraldaja), Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606, registrikood: 10000372
 2. Kampaania auhindadeks on 94 Mamma pajalappi, mis loositakse välja terve kampaania vältel iga päev kaks tükki. Kampaania peaauhinnaks on 1 robottolmuimeja iRobot Roomba 681, mis loositakse välja 17.12.2018.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Mamma supp (valikus Mamma Tom Kha supp, Hapukapsasupp, Aasia nuudlisupp, Forellisupp, Frikadellisupp, Kana-köögivilja püreesupp, Borš, Kanasupp, Seljanka ja Kõrvitsa-püreesupp) ja registreerida vastava ostu ostutšeki number kodulehel www.mamma.ee/supid.
 5. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale ostutšekk.
 6. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.
 7. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 8. Oma isikuandmetega registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Mamma sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub vaheauhindade või peaauhinna võitjaks. Saarioinen Eesti OÜ kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.
 9. Kampaania ajavahemikul 29.10.2018 – 14.12.2018 loositakse iga päev kampaanias osalejate vahel välja kaks Mamma pajalappi. Pajalappide loosimises osalevad kõik sel päeval reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud isikud. Kõik kodulehel registreerunud osalevad pajalappide loosimises ühe ostutšeki numbriga ühe korra. Kõik pajalappide loosimisel osalenud isikud osalevad ka kampaania peaauhinna loosimisel, mis toimub 17.12.2018.
 10. Auhindade võitjate nimed avaldatakse internetis aadressil www.mamma.ee/supid hiljemalt loosimisele järgneval tööpäeval.
 11. Auhindade võitjatele saadetakse teade e-maili teel ja postitatakse registreerimisel märgitud pakiautomaati.
 12. Kampaania peaauhind robottolmuimeja iRobot Roomba 681 loositakse välja 14.12.2018. Peaauhinna võitjaga võetakse ühendust personaalselt telefoni teel ning võitja nimi avaldatakse internetis www.mamma.ee/supid hiljemalt 17.12.2018. Peaauhinna võitja saab auhinna kätte Agentuurist La Ecwador OÜ (asukoht: Vabaduse Puiestee 60A, Tallinn) kokkulepitud ajal. Võitja saab auhinna kätte loosis osalenud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi alusel. Juhul kui peaauhinna võitjal ei ole võimalik auhinda nimetatud kohas vastu võtta, lepitakse auhinna üleandmise tingimused peaauhinna võitja ja korraldaja vahel eraldi kokku.
 13. Juhul kui pajalappide – või peaauhinna võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui pajalappide- või peaauhinna võitjaga ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis www.mamma.ee/supid võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus jätta pajalapp või peaauhind üle andmata.
 14. Korraldajalt pajalappide või peaauhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 15. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, Saarioinen Eesti OÜ, samuti Agentuur La Ecwador OÜ töötajad.
 16. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, va juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.
 17. Pajalappide ja peaauhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 18. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 19. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 20. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 21. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja poolt määratud kampaania läbiviijale märksõnaga “Mamma kampaania” aadressil Agentuur La Ecwador OÜ, Vabaduse pst 60a, Tallinn, 11621 või e-mailil kampaania@laecwador.ee.

Mamma supid on müügil järgmistes poekettides:

Mamma supid on müügil järgmistes poekettides: