SUPP’STI VÕITMA!

Mamma muudab Sinu elu veel mugavamaks. Lisaks sellele, et Mamma toob Sinuni suurima valiku erinevaid suppe püreesuppidest traditsioonilise seljankani, võid nüüd oma lemmiksuppi süües võita ka auhindu.

Lihtsalt osta oma lemmik, soojenda, söö kõht täis, registreeri tšekk siin vormis ja kui õnn sulle naeratab, siis võtame sinuga varsti ühendust!

Loosi läheb 1000€ kinkekaart Euronicsilt – vali mistahes elektroonikat, mänge või seadmeid ja lisaks loosime kahe kuu jooksul välja 20 Mamma kulbi ja pajalappide komplekti! Supp’sti suppi valima ja supp’sti võitma!

KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA

  1. Osta Mamma suppe! Osalevad kõik Mamma supid: Hakklihasupp, Pelmeenid puljongis, Tom Kha supp, Forellisupp, Kodune seljanka, Hernesupp, Frikadellisupp, Kanasupp, Borš, Hapukapsasupp, Tomati-kikerhernepüreesupp, Kana-köögivilja püreesupp, Kõrvitsapüreesupp.
  2. Registreeri oma ostutšekk kõrval olevas vormis. Kindlasti hoia ostutšekk alles – seda on võidu lunastamiseks vaja;
  3. Külasta pidevalt kampaanialehte ning vaata kas oled võitnud;
  4. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita.
 10 Mamma kulbi ja pajalappide komplekti võitjat (31.03.21):

Terje Aiatamm
Ulve Järvepera
Veronika Šarapova
Mait Tarmas
Ülle Valle
Darko Roosileht
Elvi Joasoon
Doris Talak
Irina Õispuu
Marie Tammsaar

Kampaania reeglid

„Supp’sti võitma!“ KAMPAANIA REEGLID

 1. Mamma suppide tarbijamäng “ Supp’sti võitma!” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 01.03.2021 kuni 30.04.2021. Kampaania korraldajaks on Saarioinen Eesti OÜ (edaspidi korraldaja), Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606, registrikood: 10000372
 2. Kampaania peaauhinnaks on üks 1000 EUR Euronics kinkekaart ja 20 Mamma kulbi ja pajalappide komplekti.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta ajavahemikus 01.03.2021- 30.04.2021 vähemalt üks Mamma supp ja registreerida vastava ostu ostutšeki number kodulehel mamma.ee/supid.
 5. Kampaanias osalevad kõik Mamma supid:

 

 • Hakklihasupp
 • Pelmeenid puljongis
 • Tom Kha supp
 • Forellisupp
 • Kodune seljanka
 • Hernesupp
 • Frikadellisupp
 • Kanasupp
 • Borš
 • Hapukapsasupp
 • Tomati-kikerhernepüreesupp
 • Kana-köögivilja püreesupp
 • Kõrvitsapüreesupp

 

 1. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale registreeritud ostutšekk.
 2. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.
 3. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 4. Oma isikuandmetega registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Mamma sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub auhindade võitjaks. Saarioinen Eesti OÜ kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.
 5. Kampaania ajavahemikul 01.03.21 – 30.04.2021 loositakse iga kuu viimasel päeval kampaanias osalejate vahel välja 10 komplekti Mamma kulbi ja pajalappidega. Auhindade võitjate nimed avaldatakse internetis aadressil www.mamma.ee/supid ja facebook.com/MammaToidud hiljemalt loosimisele järgneval tööpäeval. Auhindade võitjale saadetakse teade e-maili teel.
 6. Kampaania peaauhind 1000 EUR Euronicsi kinkekaart loositakse välja peale kampaania lõppu esimesel tööpäeval ehk 03.05.21. Võitja nimi avaldatakse samal päeval internetis aadressil www.mamma.ee/supid ja facebook.com/MammaToidud. Auhinna võitjale saadetakse teade e-maili teel.
 7. Kampaania võitjad saavad auhinna kätte loosis osalenud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi alusel. Auhindade kättesaamine lepitakse kokku võitjatega isiklikult.
 8. Juhul kui auhindade võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui auhinna võitjatega ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis mamma.ee/supid võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus auhinnad jätta võitjale välja andmata või valida uus võitja.
 9. Kampaanias ei või osaleda korraldaja Saarioinen Eesti OÜ ja Agentuur La Ecwador OÜ töötajad.
 10. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 11. Auhindadega võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 12. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 13. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 14. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja poolt määratud kampaania läbiviijale märksõnaga “Mamma kampaania” aadressil Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606.