Kuidas võita võikudega tõuks?

Võiduvalem on lihtne ja imemaitsev. Ostes sel kevadel Mamma võikusid, võid lisaks maitsvale kõhutäiele võita ka uhiuue elektritõukeratta. Lihtsalt osta oma lemmik Mamma võiku, registreeri oma ostutšekk siin vormis ja hoia pöidlad pihus. Kui osutud õnnelikuks võitjaks, võtame Sinuga peagi ühendust!

Peaauhinnaks on kolm elektritõukeratast Segway Ninebot E22E ja lisaauhindadeks 20 Mamma spordirätikut!

KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA

 1. Osta 01.05-30.06.2022 Mamma võileibasid! Osalevad tooted: Retroburger 230g, Hamburger juustuga 195g, Grillburger 200g, Rukkiburger kolme juustuga 220g, Singi-juustubatoon 190g, Hot dog viineritega 135g, Juustupikuke singiga 135g, Salaami-omleti-baguette 190g, Caesari-kana-wrap 220g, Rukkileib singiga 140g, Rukkileib omleti ja singiga 150g, BBQ rebitud sealihaga võileib 165g, Kana-ranch-võileib kaerasaiaga 165g.
 2. Registreeri oma ostutšekk kõrval olevas vormis. Kindlasti hoia ostutšekk alles – seda on võidu lunastamiseks vaja;
 3. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita;
 4. Kampaania peaauhinna loosime kampaania lõpus. Spordirätikud loosime välja mai ja juuni lõpus. Kõik spordirätikute võitjad osalevad ka peaauhinna loosis.
Kolm tõukeratta võitjat:
Kätlin Laansalu
Elar Kosseson
Oliver Juurik

10 Mamma spordirätiku võitjat, juuni:
Pille Teller
Janar Sarikas
Rauno Liitmäe
Sven Kodasma
Sigrid Pardanen
Kristel Hunt
Ander Lõns
Maarja Pugast
Meelis Kelder
Epp Pihlamägi
 
10 Mamma spordirätiku võitjat, mai:
Maarja Paumets
Martin Tarum
Tanel Murumäe
Tatjana Grabovski
Ranto Laurimäe
Moonika Koit
Rain Rähn
Kätli Rannula
Tuuli Kase
Rebeka Joa

„Võikud toovad tõuksi!“ KAMPAANIA REEGLID

 1. Mamma võileibade tarbijamäng „Võikud toovad tõuksi!“ (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 01.05.2022 kuni 30.06.2022. Kampaania korraldajaks on Saarioinen Eesti OÜ (edaspidi korraldaja), Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606, registrikood: 10000372
 2. Kampaania peaauhinnaks on 3 elektritõukeratast Segway Ninebot E22E ja lisaauhindadeks 20 Mamma spordirätikut.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta ajavahemikus 01.05.2022- 30.06.2022 vähemalt üks Mamma võileib ja registreerida vastava ostutšeki number kodulehel mamma.ee/voileib.
 5. Kampaanias osalevad tooted:
 • Retroburger 230g
 • Hamburger juustuga 195g
 • Grillburger 200g
 • Rukkiburger kolme juustuga 220g
 • Singi-juustubatoon 190g
 • Hot dog viineritega 135g
 • Juustupikuke singiga 135g
 • Salaami-omleti-baguette 190g
 • Caesari-kana-wrap 220g
 • Rukkileib singiga 140g
 • Rukkileib omleti ja singiga 150g
 • BBQ rebitud sealihaga võileib 165g
 • Kana-ranch-võileib kaerasaiaga 165g
 1. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale registreeritud ostutšekk.
 2. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.
 3. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 4. Oma isikuandmete registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Mamma sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub auhindade võitjaks. Saarioinen Eesti OÜ kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.
 5. Kampaania peaauhinnad 3 elektritõukeratast Segway Ninebot E22E loositakse välja peale kampaania lõppu esimesel tööpäeval ehk 01.07.22. Lisaauhinnad 20 Mamma spordirätikut loositakse välja järgmiselt: 10 spordirätikud 31.05.2022 ja 10 spordirätikud 30.06.2022. Kõik rätiku võitnud osalejad, osalevad ka peaauhinna loosis. Võitjate nimed avaldatakse samal päeval internetis aadressil mamma.ee/voileib ja facebook.com/MammaToidud. Auhinna võitjatele saadetakse teade e-maili teel.
 6. Kampaania võitjad saavad auhinna kätte loosis osalenud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi alusel. Auhindade kättesaamine lepitakse kokku võitjatega isiklikult.
 7. Juhul kui auhindade võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui auhinna võitjatega ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis mamma.ee/voileib võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus auhinnad jätta võitjale välja andmata või valida uus võitja.
 8. Kampaanias ei või osaleda korraldaja Saarioinen Eesti OÜ ja Agentuur La Ecwador OÜ töötajad ja pereliikmed.
 9. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 10. Auhindadega võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 11. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada e-maili või mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 12. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 13. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “Võileiva kampaania” aadressil Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606 või e-mailile saarioinen@saarioinen.ee.