Kuidas võita iPhone 14 Plus?

Võiduvalem on lihtne ja imemaitsev. Ostes sel kevadel Mamma võikusid, võid lisaks maitsvale kõhutäiele võita ka uue iPhone 14 Plusi. Lihtsalt osta oma lemmik Mamma võiku, registreeri oma ostutšekk siin vormis ja hoia pöidlad pihus. Kui osutud õnnelikuks võitjaks, võtame Sinuga peagi ühendust!

Peaauhinnaks on üks punane iPhone 14 Plus ja lisaauhindadeks 20 komplekti Mamma termoskruusi ja saunarätikuga.

KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA

 1. Osta 01.05-30.06.2023 Mamma võileibasid! Osalevad tooted: Retroburger 230g, Hamburger juustuga 195g, Grillburger 200g, Hamburger paneeritud kanafileega 195g, Singi-juustubatoon 190g, Hot dog viineritega 135g, Salaami-omleti-baguette 190g, Juustupikuke singiga 135g, Rukkileib singiga 140g BBQ rebitud sealihaga võileib 165g, Võileib munavõi ja singiga 180g, Bagel rebitud herne ja vürtsika täidisega 160g, Bagel singi ja Cheddari juustuga 190g, Caesari-kana-wrap 220g, Kolmnurkvõileivad, Kana-ranch-võileib kaerasaiaga 165g.
 2. Registreeri oma ostutšekk kõrval olevas vormis. Kindlasti hoia ostutšekk alles – seda on võidu lunastamiseks vaja;
 3. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita;
 4. Kampaania peaauhinna loosime kampaania lõpus. Termoskruuside ja saunarätikute komplektid loosime välja mai ja juuni lõpus. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka peaauhinna loosis.

Mamma termoskruusi ja saunarätikute võitjad:

Mai:

Heleri Riik
Meelis Pärna
Karmen Jõeäär
Natalja Oleneva
Siret Hass
Andrea Prunt
Tõnis Leinmets
Keidi Potašenkova
Kervin Kull
Viktor Karev

Juuni:

Allan Rapp
Igor Anissimov
Merit Laitinen
Raivo Pilder
Sofia Rõbnikova
Laura Liblik
Veikko Kadakas
Hannele Valdok
Anti Ehvik
Tõnu Rääk 

Peaauhinna ehk uue iPhone 14 Plus telefoni võitis:
Krista Ert

„Võit või leib?“ KAMPAANIA REEGLID

 1. Mamma võileibade tarbijamäng „Võit või leib?“ (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 01.05.2023 kuni 30.06.2023. Kampaania korraldajaks on Saarioinen Eesti OÜ (edaspidi korraldaja), Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606, registrikood: 10000372
 2. Kampaania peaauhinnaks on 1 punane IPhone 14 Plus ja lisaauhindadeks 20 komplekti  Mamma termoskruusi ja saunarätikuga.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta ajavahemikus 01.05.2023- 30.06.2023 vähemalt üks Mamma võileib ja registreerida vastava ostutšeki number kodulehel mamma.ee/voileib.
 5. Kampaanias osalevad tooted:
  Retroburger 230g
  Hamburger juustuga 195g
  Grillburger 200g
  Hamburger paneeritud kanafileega 195g
  Singi-juustubatoon 190g
  Hot dog viineritega 135g
  Salaami-omleti-baguette 190g
  Juustupikuke singiga 135g
  Rukkileib singiga 140g
  BBQ rebitud sealihaga võileib 165g
  Võileib munavõi ja singiga 180g
  Bagel rebitud herne ja vürtsika täidisega 160g
  Bagel singi ja Cheddari juustuga 190g
  Caesari-kana-wrap 220g
  Kolmnurkvõileivad
  Kana-ranch-võileib kaerasaiaga 165g
 6. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale registreeritud ostutšekk.
 7. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.
 8. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 9. Oma isikuandmete registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Mamma sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub auhindade võitjaks. Saarioinen Eesti OÜ kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.
 10. Kampaania peaauhinnad 1 punane iPhone 14 Plus, mis loositakse välja peale kampaania lõppu esimesel tööpäeval ehk 03.07.23. Lisaauhinnad 20 komplekti Mamma termoskruusi ja saunarätikuga loositakse välja järgmiselt: 10 komplekti 31.05.2023 ja 10 komplekti 03.07.2023. Kõik vaheauhinna võitnud osalejad, osalevad ka peaauhinna loosis. Võitjate nimed avaldatakse samal päeval internetis aadressil mamma.ee/voileib ja facebook.com/MammaToidud. Auhinna võitjatele saadetakse teade e-maili teel.
 11. Kampaania võitjad saavad auhinna kätte loosis osalenud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi alusel. Auhindade kättesaamine lepitakse kokku võitjatega isiklikult.
 12. Juhul kui auhindade võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui auhinna võitjatega ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis mamma.ee/voileib võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus auhinnad jätta võitjale välja andmata või valida uus võitja.
 13. Kampaanias ei või osaleda korraldaja Saarioinen Eesti OÜ ja Agentuur La Ecwador OÜ töötajad ja pereliikmed.
 14. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 15. Auhindadega võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 16. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada e-maili või mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 17. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 18. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 19. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “Võileiva kampaania” aadressil Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606 või e-mailile saarioinen@saarioinen.ee.