Uued tooted kevadel 2021

Taas on kätte jõudnud märtsi kuu ning alates 03.03 jõuavad poelettidele kõige uuemad Mamma mugavustoidud.

Kevadele vastu minnes oleme mõelnud nii soolase- kui ka magusasõpradele ning toome turule ka täiesti uue tootegrupi, millesarnast täna poodides leida pole.

Alustame aga kiiretest ampsudest, mida on mugav tee peale kaasa haarata ehk siis võileibadest.
Meie võileibade valikusse lisanduvad kaks uut burgerit – Brioche-burger rebitud lihaga ja Rukkiburger kolme juustuga – lähemalt tutvumiseks klikka lingile!

Järgmiseks on meil väga hea meel tutvustada täiesti uut tootegruppi – Mamma Omletirullid. Omletirullid on kõikide munatoidu sõprade uued lemmikud, mis sobivad söömiseks kogu päeva vältel. Kõik tooted on kõrge valgusisaldusega, mis tähendab, et valgud moodustavad vähemal 20% energiasisaldusest. Lisaks on uued omletirullid ka 100% jahuvabad.
Valikust leiab lausa neli uut toodet: Omletirullid singi ja juustuga | Omletirullid suitsukana ja sulajuustuga | Omletirullid suitsuforelliga | Omleturullid suitsuvorsti ja suitsujuustuga

Ning maiuspalaks oleme arendanud välja ka täiesti uue täidise pannkoogi vahele ning poelettidelt leiate Pannkoogid soolakaramellikreemiga. Mahlane ja mõnus soolakaramell ning tuntud headuses pannkook sobivad hästi nii põhitoidu kõrvale magustoiduks, kiireks vahepalaks või hoopiski hommikuseks äratajaks.
Pealekauba on nüüd ka kõik täidisega pannkoogid uue disainiga pakendites! Pakendi materjal on muutunud 30% õhemaks ning selle muudatusega kasutame aasta jooksul ca 6 tonni vähem plastikut – väiksem jalajälg, lihtsamini utiliseeritav ning parem pakend.

Uusi tooteid tasub otsida juba järgmistest poodidest: Selver, Coop, Rimi, Kaubamaja, Stockmann jne.

Soovime kõikidele põnevat uute toodete avastamist ning head maitsmist :)!
Mamma – Juba valmis!