Mamma jõulumäng!

Päkapikud on liikvel, aga sinuni pole veel jõudnud? Proovi õnne hoopis Mamma ja Sportlandi arvamismängus siin. Kõikide õigesti vastanute vahel loosi 3×100€ SPORTLANDI OSTUKREDIITI, mille võitjad teeme teatavaks Mamma Facebookis ilmuva postituse kujul. Kui haud juba vaikselt uusaastalubadusi, plaanid rohkem trenni teha või ihkad endale kingitust ning soovid möödunud aastal vatti saanud trenniriided välja vahetada, siis see auhind on just sulle mõeldud!

Mäng kestab kuni 24. detsembrini.

Sportlandi ostukrediiditingimused:

–       Võidetud krediidi eest on võimalik soetada kuni 100€ väärtuses tooteid ühest valitud Sportlandi kauplustest.

–       Krediit on ühekordne ja seda ei saa kasutada mitmes osas.

–       Krediiti saab realiseerida toote täishinnast ning sellele ei lisandu Sportlandi püsikliendi soodustus ega muud soodustused.

–       Krediidile ei ole võimalik juurde maksta. See tähendab, kui krediiti on vähem, kui soovitud toode maksab, siis krediidi eest antud toodet soetada ei saa.

–       Krediidi ülejääki ei tagastata.

–       Krediiti ei saa vahetada rahaks ning kulutamata osa ei kuulu tagastamisele.

–       Krediiti ei saa realiseerida Sportlandi kinkekaartide ostmisel.

–       Krediiti väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel.

–       Sportlandi kaupluses kassasse jõudes teavitada teenindajat oma krediidi olemasolust. Krediidi vastu vahetatud toodete näol on tegemis Sportlandi poolsete auhindadega, seega ostutšekki valitud toodete eest ei saa. Hilisemaid toote või toodetega seotud pretensioone ei rahuldata.

–       Krediit kehtib kuni 31. jaanuar 2022.