Mamma visioon on olla eelistatuim ja armastatuim mugavustoidu pakkuja Baltikumis.

Ettevõttest

Saarioinen Eesti OÜ toidutehas rajati Rapla külje alla Alusse 2009 eesmärgiga alustada Mamma nimelise valmistoitude sarja väljaarendamise ja tootmisega Eestis. Tehase toodangu mahuks on planeeritud kuni 9 miljonit kilogrammi aastas ning tehasesse on investeeritud üle 12,8 miljoni euro. Meie visiooniks on olla eelistatuim ja armastatuim mugavustoidu pakkuja, muutes inimeste elu mugavamaks, pakkudes puhtast toorainest südamega valmistatud toitu. Meil töötab ligi 150 inimest.
Tööpäev algab üldjuhul kell 6:00 ning on 10-12 tundi pikk, see võib üksuseti erineda. Öösel ja laupäeviti meie tehas ei tööta! Töötasu alates 800€.

Miks tulla Mammasse? 

Toetused

Hoolime sinust ja sinu perest – lapse sünnitoetus, 1. klassi mineva lapse toetus, matusetoetus

Väärtustame pikaajalist töösuhet – staažitasusüsteem alates 2. tööaasta täitumisest

Soodustused

Igakuine sporditoetus, et soodustada aktiivset eluviisi

Maitsvad ja soodsad lõunad ning omatooted

Töökeskkond

Ühisüritused –  tähistame sünnipäevasid, tööjuubeleid, tunnustame parimaid

Kaasaegsed töövahendid ning töökeskkond

Oleme saanud tunnustuse „Eesti parim valmistoit 2020“, „Eesti parim toiduaine 2019“, „Raplamaa tervisesõbralik ja turvaline töökoht 2019“, “Rapla aasta tööandja 2016“

Keda ootame Mamma meeskonda?

Ootame kohusetundlikke ja positiivse suhtumisega inimesi, kes ei karda uusi oskusi õppida – osadel ametikohtadel tuleb erinevaid seadmeid kasutada. Kui Sul ei ole varasemat töökogemust toiduainetööstuses või tootmisettevõttes, siis ära karda kandideerida – enamuses ametikohtadel pakume väljaõpet kohapeal. Oluline, et oled aus ja kohusetundlik ning tahad tööd teha!

Kõik meile meie meeskonna liikmed, sõltumata ametikohast, peavad omama kehtivat toidukäitleja tervisetõendit. Juhendame Sind tervisetõendi saamisel enne tööle asumist

Vabad töökohad

Puudub - mitte kustutada, mitte muuta
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kandideeri meile tööle!


    Huvi korral küsi lisa