Mamma tootevalik 2020
Lae alla!

Kanasupp, 300g

Tootekirjeldus:

Kõige klassikalisem kanasupp on alati hea ning maitseb kõigile. Olgu talviselt käre, sügiseselt vihmane, suviselt soe või kevadiselt karastav – üks kausike kanasuppi maitseb ikka hästi.
Mõned aastad tagasi arutleti ajakirjas Naisteleht alljärgnevalt: «Kas sa ikka kanasuppi sööd?» päritakse gripiperioodil tõbise käest. Ameerikamaalt sisserännanud uskumus, et kanasupp teeb imesid, juurdub jõuliselt. Kui Eestis loodetakse meele ja sibulale, siis USAs on aastasadu arvatud, et haige teeb terveks kanasupp. Või kui mitte kohe päris terveks, siis on see vähemalt hea kosutav toit, mida palavikus soniv haige endale sisse suudab ajada. Aga mis taevastel põhjustel peaks kanasupp ravima? Lõpuks ei andnud see küsimus rahu ka teadlastele, kes nüüd aeg-ajalt jälle mõne kanasupifenomeni puudutava avastusega päevavalgele tulevad. Näiteks on ameeriklasest professor Stephen Rennard koos oma meeskonnaga välja selgitanud, et keetmisel eraldub kanast aineid, mis mingil kujul sisalduvad ka ravimites (seega mõjuvat supp eriti hästi nohu ja kurguvalu vastu) ja et klassikalise kanasupi sisse käiv sibul toimib jõudsalt põletikualandajana. Perearst Laila Konist kuulab meie kanasupi-küsimuse ära, turtsatab naerma ja jääb siis mõtlema. «Teate, minu põlvkond sellist suppi külmetuseravis ei kasuta. Aga kui pean nüüd midagi arvama, siis võin oletada, et kahju see haigele ei tee,» ütleb ta ja selgitab, et arvatavasti mõjub soe supp nagu kuum jook — leevendab kurguvalu ja võib ninagi lahti teha. On supp veel ka piisavalt vürtsikas, siis polegi imestada, kui see toimib ninalahtistajana sama tõhusalt nagu vänge nohurohi. «Linnulihast kerget suppi on külmetuse korral kindlasti mõnus süüa, sest see on vähekaloriline,» arutleb Konist. Erinevalt rammusast toidust väsitab lahja supp haigusest kurnatud organismi vähem. http://www.naisteleht.ee/node/8401

Koostisosad:

vesi, kartul, kanaliha 10% (kanaliha, vesi, sool,  taimsed kiud, tärklis, happesuse regulaator (E451), glükoos), porgand, makaron (durum nisujahu, nisujahu, vesi), sibul, maitseainesegu (sool, maltodekstriin, pärmiekstrakt, lõhna- ja maitseained, kanaliha, sibul rapsiõli, maitseained (kurkum, valge pipar)), rapsiõli, sool, aroomisool (sool, sibul, maltodekstriin, dekstroos, küüslauk, lõhna- ja maitseained (linnulihaekstrakt, umami), kurkum, röstitud sibul, seller), must pipar.

+2 . . . +6°C

eemalda kartongümbris ja rebi kausilt kile, soojenda mikrolaineahjus 750W juures 2 kuni 3 minutit.

1. Toote välisilme - mida ootad tootelt välisilme põhjal?
2. Toote lõhn - mida arvad?
3. Toote maitse - mida arvad?
4. Toote konsistents - mida arvad?
5. Mis toote juures meeldib?
6. Mis toote juures ei meeldi?
7. Mida teeksid toote juures teisiti (maitseained, kogus jms)
8. Kas esmane mulje muutus pärast toote maitsmist?
9. Kas ostaksid sellist toodet?
10. Palun märgi siia ka mõned andmed enda kohta:
Olen:
Vanus:
Saada
Aitäh!

Teie hindamine on meile oluline.

Energiasisaldus 271 kJ/ 65 kcal
Rasvad, 2,5 g
─ millest küllastunud rasvhapped 0,1 g
Süsivesikud, 6,8 g
─ millest suhkrud 0,5 g
Valgud 3,6 g
Sool 0,7 g

Saarioinen Eesti OÜ

Rebastemäe tee 1
Kalevi küla, Raplamaa 79606
www.mamma.ee

Tel +372 53 365 511

saarioinen@saarioinen.ee

IBAN: EE10 1700 0170 0002 3562
KMKR: EE100250093
REG: 10000372