VÕIKUDEGA VÕITMA!

Mamma on valmis muutma Sinu elu veelgi mugavamaks! Lisaks sellele, et Mamma toob Sinuni suurima valiku erinevaid võikusid, burgereid ja wrappe, võid nüüd oma lemmiktooteid süües võita ka auhindu.

Lihtsalt osta oma lemmik, söö kõht täis, registreeri tšekk siin vormis ja kui õnn sulle naeratab, võtame sinuga varsti ühendust!

Loosi läheb 1×500€ ja 10×100€  ostukrediiti Sportlandi kauplustes – vali mistahes tooteid endale sobivas Sportlandi kaupluses krediidisumma ulatuses!

KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA

  1. Osta Mamma võikusid, burgereid või wrappe! Osalevad tooted:  Tuunikala- ja munavõileib, Singi- ja juustuvõileib, BBQ rebitud sealihaga võileib, Rukkileib omleti ja singiga, Kana-Ranch-võileib kaerasaiaga, Rukkileib singiga, Juustupikuke singiga, Salaami-omleti-baugette, Singi-juustubatoon, Hot dog viineritega, Grillburger, Brioche-burger rebitud lihaga, Retroburger, Rukkiburger kolme juustuga, Hamburger juustuga, Tuunikala-wrap, Caesari-kana-wrap.
  2. Registreeri oma ostutšekk kõrval olevas vormis. Kindlasti hoia ostutšekk alles – seda on võidu lunastamiseks vaja;
  3. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita;
  4. Kõik kampaania võitjad loosime kampaania lõpus.
Kampaania reeglid

„Võikude auhinnaralli!“ KAMPAANIA REEGLID

 1. Mamma võikude, burgerite ja wrappide tarbijamäng “ Võikude auhinnaralli!” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 01.05.2021 kuni 30.06.2021. Kampaania korraldajaks on Saarioinen Eesti OÜ (edaspidi korraldaja), Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606, registrikood: 10000372
 2. Kampaania peaauhinnaks on  500 EUR Sportlandi ostukrediiti ja lisaauhindadeks 10×100 EUR Sportlandi ostukrediiti.
 3. Sportlandi krediiditingimused:
  – Krediit on ühekordne ja seda ei saa kasutada mitmes osas.
  – Krediiti arvestatakse toote täishinnast.
  – Krediidile ei ole võimalik juurde maksta. See tähendab, kui krediiti on vähem, kui soovitud toode maksab, siis krediidi eest antud toodet soetada ei saa.
  – Krediidi ülejääki ei tagastata.
  – Krediiti väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel.
  – Sportlandi kaupluses kassasse jõudes teavitada teenindajat oma krediidi olemasolust.
  – Krediit kehtib kuni 30.09.2021.
 4. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 5. Kampaanias osalemiseks tuleb osta ajavahemikus 01.05.2021- 30.06.2021 vähemalt üks Mamma võileib, burger või wrap ja registreerida vastava ostu ostutšeki number kodulehel mamma.ee/voikud.
 6. Kampaanias osalevad tooted:
 • Tuunikala- ja munavõileib
 • Singi- ja juustuvõileib
 • BBQ rebitud sealihaga võileib
 • Rukkileib omleti ja singiga
 • Kana-Ranch-võileib kaerasaiaga
 • Rukkileib singiga
 • Juustupikuke singiga
 • Salaami-omleti-baugette
 • Singi-juustubatoon
 • Hot dog viineritega
 • Grillburger
 • Brioche-burger rebitud lihaga
 • Retroburger
 • Rukkiburger kolme juustuga
 • Hamburger juustuga
 • Tuunikala-wrap
 • Caesari-kana-wrap.
 1. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale registreeritud ostutšekk.
 2. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.
 3. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 4. Oma isikuandmetega registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Mamma sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub auhindade võitjaks. Saarioinen Eesti OÜ kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.
 5. Kampaania peaauhind 1×500 EUR Sportlandi ostukrediiti ja lisaauhinnad 10×100 Sportlandi ostukrediiti loositakse välja peale kampaania lõppu esimesel tööpäeval ehk 01.07.21. Võitjate nimed avaldatakse samal päeval internetis aadressil www.mamma.ee/voikud ja facebook.com/MammaToidud. Auhinna võitjatele saadetakse teade e-maili teel.
 6. Kampaania võitjad saavad auhinna kätte loosis osalenud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi alusel. Auhindade kättesaamine lepitakse kokku võitjatega isiklikult.
 7. Juhul kui auhindade võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui auhinna võitjatega ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis mamma.ee/voikud võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus auhinnad jätta võitjale välja andmata või valida uus võitja.
 8. Kampaanias ei või osaleda korraldaja Saarioinen Eesti OÜ ja Agentuur La Ecwador OÜ töötajad.
 9. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 10. Auhindadega võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 11. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 12. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 13. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja poolt määratud kampaania läbiviijale märksõnaga “Mamma kampaania” aadressil Saarioinen Eesti OÜ, Rebastemäe tee 1, Kalevi küla, Raplamaa 79606.